Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.
Thuis Producten

glasvezel patchkabel

China Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. certificaten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— John Karanja

Nice dat met u, onberispelijk product werkt, dat de volgende overeenkomst overwegen.

—— Michael Morrison

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel patchkabel

(10)
China PM Vezel Optische Hoge het Uitstervenverhouding Polarisatie het Handhaven van de Flardkabel fabriek

PM Vezel Optische Hoge het Uitstervenverhouding Polarisatie het Handhaven van de Flardkabel
Contact

Polarisatie die PM Vezel Optisch Flardkoord met Hoge Uitstervenverhouding handhaaft Beschrijving PM (Polarisatie die handhaaft) componenten met inbegrip van PM isolator, PMcirculator, PM WDM, PM patchcord PM ... Lees meer
2019-07-31 16:16:02
China Van de de Wijzevezel van de Bendsafekrul Sc aan Sc Enige het Flardkabel, Sterk Optisch het Flardkoord van de Duurzaamheidsvezel fabriek

Van de de Wijzevezel van de Bendsafekrul Sc aan Sc Enige het Flardkabel, Sterk Optisch het Flardkoord van de Duurzaamheidsvezel
Contact

Sc aan Sc de Simplex Enige van de de Krulvezel van Wijzebendsafe van het het Flardkoord Sterke Duurzaamheid Overzicht Worden de vezel optische kabels gebruikt in toepassingen waar de afstand en de snelheid bij ... Lees meer
2019-07-31 16:28:29
China Multi van de het Flardkabel van de Wijzeom2 Vezel Optisch FC aan FC Duplex Duurzaam de Traceurslicht fabriek

Multi van de het Flardkabel van de Wijzeom2 Vezel Optisch FC aan FC Duplex Duurzaam de Traceurslicht
Contact

FC aan FC Duplex van de het Flardkabel van de Traceurs Lichte Vezel Optische de Koorden Multiwijze OM2 Beschrijving Fc-FC Duplex Multi-mode van de de Traceursvezel van OM2 (50/125) het flardkoord Het het ... Lees meer
2019-07-31 16:16:02
China Multimode OM1-Sc aan ST Vezelkabel, Wijze die 62,5/125 Optisch Flardkoord conditioneren fabriek

Multimode OM1-Sc aan ST Vezelkabel, Wijze die 62,5/125 Optisch Flardkoord conditioneren
Contact

Sc rust aan ST Multimode OM1 62.5/125 Optische het Flardkabel uit van de Wijze Conditionerende Vezel Beschrijving Vervaardiging uniek-tel. en lengte 50/125,62.5/125 van de van de leveringsnorm en douane en OEM ... Lees meer
2019-07-31 16:27:48
China Lage Optische het Flardkabel van de Water Piekvezel MTP/MPO aan LC-Uitrustings Hoge Precisie fabriek

Lage Optische het Flardkabel van de Water Piekvezel MTP/MPO aan LC-Uitrustings Hoge Precisie
Contact

MTP/MPO aan LC-Multimode Lage Kabel van de het Water Piek Optische Vezel van de Uitrustingskabel Beschrijvingen De Uitrustingskabels van OM3 MTP/mpo-LC De types van kabels omvatten: enige wijze (OS1, en OS2) en ... Lees meer
2019-07-31 16:16:02
China MPO aan MPO Boomstamkabel, Telecommunicatie kiest Optische de Kabel Hoge Bandbreedte uit van de Wijzevezel 12 - 288 Vezels fabriek

MPO aan MPO Boomstamkabel, Telecommunicatie kiest Optische de Kabel Hoge Bandbreedte uit van de Wijzevezel 12 - 288 Vezels
Contact

MTP met beperkte verliezen aan van de de Boomstamkabel van MPO Singlemode de Telecommunicatie Hoge Bandbreedte 12-288 Vezels Beschrijving Uniek-tel. de enige kabels van de wijzemtp/MPO boomstam worden ontworpen ... Lees meer
2019-07-31 16:29:37
China LC aan Duplex de Vezelverbindingsdraad van MTRJ, Digitale de Vezel Optische Kabel van 10m met APC van PC UPC Schakelaars fabriek

LC aan Duplex de Vezelverbindingsdraad van MTRJ, Digitale de Vezel Optische Kabel van 10m met APC van PC UPC Schakelaars
Contact

LC aan Singlemode Duplex de Vezelverbindingsdraad 10m van MTRJ met APC van PC UPC Schakelaars Beschrijving Is de vezel optische verbindingsdraad een stuk van vezelkabel met zelfde die schakelaars op beide kant ... Lees meer
2019-07-31 16:16:02
China 10 voeten OM4-van het Vezel de Optische Flard Kabelst aan Materiaal van de Voltallige vergaderings Gepantserde pvc van LC het Duplex fabriek

10 voeten OM4-van het Vezel de Optische Flard Kabelst aan Materiaal van de Voltallige vergaderings Gepantserde pvc van LC het Duplex
Contact

10 voeten van Multimode OM4 ST aan van de de Voltallige vergaderings Gepantserde Vezel van LC Duplex het Flardkabel Overzicht Uniek-tel. de Flardkoorden verstrekken de interface tussen distributiekabels en ... Lees meer
2019-07-31 16:16:02
China 1m LC aan LC de Duplexom1 Kabel van het Vezel Optische Flard voor Gevaarlijk het Bewijsjasje van de Gebiedentrekkracht fabriek

1m LC aan LC de Duplexom1 Kabel van het Vezel Optische Flard voor Gevaarlijk het Bewijsjasje van de Gebiedentrekkracht
Contact

1m LC aan LC Duplexom1 62.5/125 Gepantserde Vezelkabel voor Gevaarlijke Gebieden Overzicht Gepantserd, Multimode, OM1, 62.5/125, 3.0mm, pvc (OFNR) De gepantserde koorden van het vezelflard zijn beschikbaar in ... Lees meer
2019-07-31 16:16:02
China FC aan FC Kabel van het Vezel de Optische Netwerk, Telecommunicatie/LAN Bulkvezel Optische Kabel fabriek

FC aan FC Kabel van het Vezel de Optische Netwerk, Telecommunicatie/LAN Bulkvezel Optische Kabel
Contact

1m FC aan FC Simplex Singlemode Flardkabel voor Telecommunicatienetwerk FTTH Overzicht Single-mode, OS2, 9/125, 3.0mm, pvc (OFNR) Kabel van het vezel riep de optische flard, vaak vezel optisch flardkoord of de ... Lees meer
2019-07-31 16:16:02
Page 1 of 1