Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.
Thuis Productende toebehoren van de vezelkabel

SFP 1310nm 20km de Enige Module van de Wijze Optische Zendontvanger

China Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. certificaten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— John Karanja

Nice dat met u, onberispelijk product werkt, dat de volgende overeenkomst overwegen.

—— Michael Morrison

Ik ben online Chatten Nu

SFP 1310nm 20km de Enige Module van de Wijze Optische Zendontvanger

SFP 1310nm 20km Single Mode Optical Transceiver Module
SFP 1310nm 20km Single Mode Optical Transceiver Module SFP 1310nm 20km Single Mode Optical Transceiver Module SFP 1310nm 20km Single Mode Optical Transceiver Module SFP 1310nm 20km Single Mode Optical Transceiver Module

Grote Afbeelding :  SFP 1310nm 20km de Enige Module van de Wijze Optische Zendontvanger

Productdetails:
Plaats van herkomst: Hubei, China
Merknaam: Unique-Tel
Certificering: CE, RoHS
Modelnummer: SFP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stukken
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: karton & pvc-verpakking
Levertijd: binnen 10 dagen na betaling
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 10000 PIECES/Month
Gedetailleerde productomschrijving
Modelnummer: SFP Nr van Vezel: 1.
Interface: Sc Gebruik: FTTX
Maximum Datasnelheid: 1.25Gbps Certificering: ISO9001:2008
Type: Vezel Optische Module Vezelwijze: Enige Wijzevezel (SMF)
Hoog licht:

20km de Enige Module van de Wijze Optische Zendontvanger

,

1310nm optische Zendontvangermodule

,

1.25Gbps SFP-Zendontvangermodule

De Optische Module 1310nm 155m 1.25g 20km van SFP Enige Optische de Zendontvangermodule van de Wijze Enige Vezel

 

Specificaties

 

ModelNumber SFP
Type Vezel Optische Zendontvangers
Nr van Vezel 1.
Gebruik FTTX
Vormtype SFP
Max Data Rate 1.25Gbps
Interface Sc
Certificatie ISO9001: 2008
Industriële Temperatuurwaaier -40 aan 85°C (- 40 aan 185°F)
Vezelwijze Enige Wijzevezel (SMF)
Afstand 20km
Schakelaar Sc
Toepassing Telecommunicatie, FTTX
Golflengte 1310/1550nm

 

Het door:sturen van Wijze Store-and-Forward
LEIDENE Indicatoren Macht, FX 100, Verbinding/Akte, TX 100, FDX, Verbinding/Akte
Voeding Input: AC 100~250V Output: Gelijkstroom 5V 1A
(gebrek) of Input: Gelijkstroom: -36V~-72V
Output: (Facultatieve) gelijkstroom 5V 1A
Machtsconsumptie 5W
Werkomgeving Het werk temperatuur: -10~55℃ Opslagtemperatuur: -20~75℃ Relatieve Vochtigheid: 5%~ 95% (geen condensatie)
Opslagtemperatuur: -20~75℃
Relatieve Vochtigheid: 5%~ 95% (geen condensatie)
Installatie Het din-spoor of de Muur zetten op, Facultatief, is het Standaardapparaat niet
MTBF Meer dan 100000 uren
Netwerkprotocollen IEEE802.3u
10/100Base-TX
100Base-FX
Netwerkmedia 10base-t: Cat3,4,5 UTP (meter ≤100) 100base-TX: Cat5 of recenter UTP (meter ≤100) 1000base-TX: Cat6 of recenter UTP (meter ≤100)
Vezelmedia Multi-mode: 550M 2KM Single-mode: 20/40/60/80/100KM
Verpakkingslijst 1× media Convertor 1×User handboek 1×power adapter

 

Toepassingen

 

Een vezelmedia convertor is een eenvoudig voorzien van een netwerkapparaat dat het mogelijk maakt om twee ongelijke media types zoals verdraaid paar aan vezel optische aanleg van kabelnetten te verbinden.

Gebruikt in het onderling verbinden van vezel optische telegraferen-gebaseerde systemen met op koper-gebaseerd bestaan, gestructureerd telegraferend systemen.

Gebruikt in van metropolitan area network (MENS) toegang en gegevens vervoersdiensten aan ondernemingsklanten.

 

Eigenschappen

 

interface met 2 draden voor beheer en kenmerkende monitor

Volgzaam met 10Gbase van IEEE 802.3ae

Volgzaam met SONET oc-192/SDH STM-64

Waaier van de verrichtingstemperatuur 0-70 ' facultatief C of -40-85C

Lage Machtsdissipatie

RoHS-6 volgzaam

Ingebouwde Digitale Kenmerkende Facultatieve Functies

мetal bijlage voor lagere EMI

Duplexlc of Enige LC-Schakelaar

 

SFP 1310nm 20km de Enige Module van de Wijze Optische Zendontvanger 0

Contactgegevens
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Contactpersoon: sales

Tel.: +8615902777902

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)