Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.
Thuis Productende toebehoren van de vezelkabel

Optische de Zendontvangermodule van 100G SMF QSFP28 1300nm

China Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. certificaten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— John Karanja

Nice dat met u, onberispelijk product werkt, dat de volgende overeenkomst overwegen.

—— Michael Morrison

Ik ben online Chatten Nu

Optische de Zendontvangermodule van 100G SMF QSFP28 1300nm

100G SMF QSFP28 1300nm Optical Transceiver Module
100G SMF QSFP28 1300nm Optical Transceiver Module 100G SMF QSFP28 1300nm Optical Transceiver Module 100G SMF QSFP28 1300nm Optical Transceiver Module 100G SMF QSFP28 1300nm Optical Transceiver Module 100G SMF QSFP28 1300nm Optical Transceiver Module

Grote Afbeelding :  Optische de Zendontvangermodule van 100G SMF QSFP28 1300nm

Productdetails:
Plaats van herkomst: Hubei, China
Merknaam: Unique-Tel
Certificering: CE, RoHS
Modelnummer: SFP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stukken
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: karton & pvc-verpakking
Levertijd: binnen 10 dagen na betaling
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 10000 PIECES/Month
Gedetailleerde productomschrijving
Transmissiesnelheid: 100GE Centrumgolflengte: 1295, 1300, 1304, 1309nm
Normen: 100GBASE-ER4 Schakelaartype: LC dubbel
Breng macht over: -2.5 aan +3.2dBm Overbelastingsmacht: -3.5dBm
Uitstervenverhouding: 8DB Temperatuur: 0°C aan 70°C
Hoog licht:

1300nm optische Zendontvangermodule

,

QSFP28 optische Zendontvangermodule

,

de Zendontvangermodule van 100G SMF

Module van de de Schakelaarotu4 5G QSFP28 1295nm 1300nm 1304nm 1309nm de Optische Zendontvanger van 100G SMF LC

 

Specificaties

 

Punt Beschrijving
De factor van de zendontvangervorm QSFP28
Transmissiesnelheid 100GE
Centrumgolflengte (NM) 1295, 1300, 1304, 1309
Normennaleving Compatibel systeem met 100GBASE-ER4
Schakelaartype LC dubbel
Toepasselijke kabel en maximumtransmissieafstand

Single-mode vezel (G.652):

Maakt de functie rs-FEC onbruikbaar: 30 km

Laat de functie rs-FEC toe: 40 km

Breng macht (dBm) over -2,5 tot +3,2
Maximumontvangersgevoeligheid (dBm) -18.5
Overbelastingsmacht (dBm) -3.5
Uitstervenverhouding (dB) 8
Werkende temperatuur 0°C aan 70°C (32°F aan 158°F)
Artikelnummer Hl-qsfp28-100g-ER4

 

100G QSFP28 ER4

 

Dit die product is een 100Gb/s-zendontvangermodule voor optische communicatie toepassingen volgzaam volgens de norm van Ethernet wordt ontworpen 100GBASE-ER4 Lite. De module zet 4 ingevoerde kanalen van de elektrogegevens van 25Gb/s in 4 kanalen van LAN WDM optische signalen om en seint hen dan in één enkel kanaal voor de optische transmissie van 100Gb/s simultaan over. Integendeel aan de ontvangerskant, demultiplexes de module een optische input van 100Gb/s in 4 kanalen van LAN WDM optische signalen en zet hen dan in 4 outputkanalen van om elektrogegevens.

De centrale golflengten van de 4 LAN WDM kanalen zijn 1295,56, 1300,05, 1304,58 en 1309,14 die NM als leden van het LAN WDM golflengtenet in IEEE 802.3ba wordt bepaald. De hoge prestaties koelden LAN WDM ea-DFB zenders en de hoge gevoeligheidsapd ontvangers verstrekken superieure prestaties voor de toepassingen van 100Gigabit Ethernet tot 30km verbindingen zonder FEC en 40km verbindingen met FEC.

Het product wordt ontworpen met vormfactor, optische/elektroverbinding en digitale kenmerkende interface volgens de Multi-Source Overeenkomst van QSFP+ (MSA). Het is ontworpen om de ruwste externe exploitatievoorwaarden met inbegrip van temperatuur, vochtigheid en EMI interferentie te ontmoeten.

 

Eigenschappen

 

Hete pluggable de vormfactor van QSFP28 MSA

Volgzaam aan Ethernet 100GBASE-ER4 Lite

Steunen103.1gb/s gezamenlijk bitrate

Tot 30km bereik voor G.652 SMF zonder FEC

Tot 40km bereik voor G.652 SMF met FEC

Enige +3.3V-voeding

Werkende gevaltemperatuur: 0~70oC

Zender: gekoelde 4x25Gb/s-LAN WDM EML TOSA (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309.14nm)

Ontvanger: 4x25Gb/s APD ROSA

4x25G elektrointerface (OIF cei-28g-VSR)

Maximummachtsconsumptie 4.5W

Duplexlc-vergaarbak

RoHS-6 volgzaam

 

Toepassingen

 

De Verbindingen van 100GBASE-ER4 Ethernet

Infiniband QDR en Ddr verbindt onderling

Aan de clientzijde 100G-Telecommunicatieverbindingen

 

Model

 

Artikelnummer Datasnelheid Afstand Golflengte Outputmacht Gevoeligheid Opmerking
Hq28-SR-m85-X1D 100Gbps MM. 100m (OM4) 850nm -8.4 ~ +2.4dBm -10.3dBm QSFP28-100G-SR4
Hq28-lr-l13-10D 100Gbps SM 10km 1310nm -4.3 ~ +4.5dBm -10.6dBm QSFP28-100G-LR4
Hq28-lr-l13-10C1 100Gbps SM 10km 1310nm -4.3 ~ +4.5dBm -10.6dBm QSFP28 100G-LR4-Ethernet
Hq28-ER-l13-40D 100Gbps SM 40km 1310nm -2.9 ~ +4.5dBm -16.9dBm QSFP28 100G-ER4
HQ28-K7-L13-Xxx 100Gbps SM 2km 1310nm -6.5 ~ +2.5dBm -11.5dBm QSFP28 100G-CWDM4

 


Optische de Zendontvangermodule van 100G SMF QSFP28 1300nm 0

Contactgegevens
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Contactpersoon: sales

Tel.: +8615902777902

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)