Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.
Thuis Productende toebehoren van de vezelkabel

IEEE802.3X de Toebehoren van de de Optische Vezelkabel van SFP 1270nm 1330nm

China Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. certificaten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— John Karanja

Nice dat met u, onberispelijk product werkt, dat de volgende overeenkomst overwegen.

—— Michael Morrison

Ik ben online Chatten Nu

IEEE802.3X de Toebehoren van de de Optische Vezelkabel van SFP 1270nm 1330nm

IEEE802.3X SFP 1270nm 1330nm Optical Fiber Cable Accessories
IEEE802.3X SFP 1270nm 1330nm Optical Fiber Cable Accessories IEEE802.3X SFP 1270nm 1330nm Optical Fiber Cable Accessories IEEE802.3X SFP 1270nm 1330nm Optical Fiber Cable Accessories

Grote Afbeelding :  IEEE802.3X de Toebehoren van de de Optische Vezelkabel van SFP 1270nm 1330nm

Productdetails:
Plaats van herkomst: Hubei, China
Merknaam: Unique-Tel
Certificering: CE, RoHS
Modelnummer: SFP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stukken
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: karton & pvc-verpakking
Levertijd: binnen 10 dagen na betaling
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 10000 PIECES/Month
Gedetailleerde productomschrijving
Kleur: Wit Norm: IEEE802.3X SFP
Modelnummer: 1.25G GPON SFP Type: Vezel Optische Zendontvangers
Vezeltype: Enige Vezel Enige Wijze toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Hoog licht:

1330nm de Toebehoren van de optische Vezelkabel

,

1270nm de Toebehoren van de optische Vezelkabel

,

IEEE802.3X Optische de Zendontvangermodule van SFP

Module van de de Klassenc +/C++ Sfp 1270/1330nm de Optische Zendontvanger van Gponolt

 

Specificaties

 

ModelNumber 1.25G GPON SFP
Type Vezel Optische Zendontvangers
Nr van Vezel 2.
Gebruik ftth
Productnaam Prijs van de de zendontvangermodule van de Gponolt Klasse C+/C++ sfp de optische
Toepassing Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Kleur Wit
Norm IEEE802.3X SFP
Golflengte 1270/1330nm
Certificatie FCC van Ce RoHS
OEM of ODM: Toegelaten Toegelaten SFP-OEM
Afstand 20KM
Gegevensblad 10Gb/s
Vezeltype Enige Vezel Enige Wijze

 

Exploitatievoorwaarde

 

Parameter Eenheid Min. Typisch Max.
Opslagtemperatuur °C -40   85
Werkende Gevaltemperaturen voor c-Temperaturen °C 0   70
Werkende Gevaltemperaturen voor I-Temperaturen °C -40   85
Werkende Relatieve Vochtigheid % 5   95
Voedingvoltage V 3.15 3.3 3.45
Leveringsstroom mA     600
Bitrate voor Tx Gbps 2,488
Bitrate voor Rx Gbps 1,244

 

Producteigenschappen

 

· STEUN ITU-T G.984.2 GPON OLT C+ TOEPASSING

· Enige vezel tweerichtingsgegevens - verbindingen met unsymmetrical 2.488Gbps Tx en 1.244Gbps Rx

· 1490nm-ononderbroken-wijzezender met DFB LD

· 1310nm-uitbarsting-wijze ontvanger met apd-TIA

· interface met 2 draden voor geïntegreerde digitale kenmerkende Controle

· Het ontvangersterugstellen, Signaal ontdekt, RSSI-functieaanwijzing (het TERUGSTELLEN, RX_SD, RSSI)

· SFP-pakket met SC/UPC-vergaarbak optische interface

· Enige +3.3V-voeding

· De temperatuur -40~85°C van het verrichtingsgeval voor industrieel en 0~70°C voor commercieel

· RoHS6 naleving

 

Toepassingen:

 

Datadiensten

De stemdiensten

De videodiensten

De controlerende dienst

FTTH

 

De onderhoudsdienst

 

1. Voor al EPON en eindeenheden, Ethernet-schakelaar, SFP mdule en andere producten, Nieuwe Greennet-beloften: Onderhoud voor het leven; het onderhoud van 12 maanden kostenloos.

2. Voor deze netwerkproducten in de vrije onderhoudsverordeningen in de onderhoudskaart, verlenen wij de vrije onderhoudsdiensten binnen het gehele land. Voor die niet in de vrije onderhoudsverordeningen, verlenen wij de prijs-kosten onderhoudsdienst.

Voor de producten van het tegenhouden van productie, zal HUANET verscheidene producten voor mislukkingsuitwisseling en onderhoud bewaren.

 

Technologiesteun

 

Voor al EPON en eindeenheden, Ethernet-schakelaar, en andere producten, HUANET-beloften:
1. Technologiesteun voor het leven: De vrije steunen van de vraag en E-mailtechnologie voor elk verkochten netwerkproducten voor het leven.
2. Software-upgrade voor het leven: Verstrek verbeteringssoftware in de vorm van E-mail of CD voor cliënten en de cliënten kunnen het in klantenserviceweb downloaden

 

IEEE802.3X de Toebehoren van de de Optische Vezelkabel van SFP 1270nm 1330nm 0

IEEE802.3X de Toebehoren van de de Optische Vezelkabel van SFP 1270nm 1330nm 1

Contactgegevens
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Contactpersoon: sales

Tel.: +8615902777902

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)