Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.
Thuis Productende toebehoren van de vezelkabel

Optische de Zendontvangermodule van 850nm 1310nm 1550nm FTTX

China Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. certificaten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— John Karanja

Nice dat met u, onberispelijk product werkt, dat de volgende overeenkomst overwegen.

—— Michael Morrison

Ik ben online Chatten Nu

Optische de Zendontvangermodule van 850nm 1310nm 1550nm FTTX

850nm 1310nm 1550nm FTTX Optical Transceiver Module
850nm 1310nm 1550nm FTTX Optical Transceiver Module 850nm 1310nm 1550nm FTTX Optical Transceiver Module 850nm 1310nm 1550nm FTTX Optical Transceiver Module 850nm 1310nm 1550nm FTTX Optical Transceiver Module 850nm 1310nm 1550nm FTTX Optical Transceiver Module

Grote Afbeelding :  Optische de Zendontvangermodule van 850nm 1310nm 1550nm FTTX

Productdetails:
Plaats van herkomst: Hubei, China
Merknaam: Unique-Tel
Certificering: CE, RoHS
Modelnummer: SFP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stukken
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: karton & pvc-verpakking
Levertijd: binnen 10 dagen na betaling
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 10000 PIECES/Month
Gedetailleerde productomschrijving
Kleur: Strook Certificering: RoHS
Outputmacht: -7.3~--1dBm Afstand: 100m tot 120km
Productnaam: SFP-1.25g-120G Golflengte: 850nm 1310nm 1550nm
Hoog licht:

Optische de Zendontvangermodule van FTTX

,

1550nm optische Zendontvangermodule

,

1310nm SFP-Zendontvangermodule

850nm 1310nm 1550nm SFP 1.25G 120km Module van de de Modulezendontvanger van FTTx de Optische

 

Specificaties

 

ModelNumber SFP
Gebruik Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX, (Data Center)
Lage machtsconsumptie <2>
Afstand 100m tot 120km
Interface UTP, LC, SC
Productnaam SFP-1.25g-120G
Voedingvoltage 3.3V
Certificatie RoHS
Golflengte 850nm 1310nm 1550nm
Transmissiedatasnelheid 155M; 1.25G; 4.25G, 6G. 10G; 25G; 40G; 50G; 100G 200G 400G
Kleur strook
Outputmacht -7.3~--1dBm

 

Overzicht

 

SFP, kort voor Kleine Pluggable vorm-Factor, aka mini-GBIC, is een compacte optische die zendontvangermodule in optische mededelingen wordt gebruikt. De SFP-zendontvangermodules worden ontworpen om SONET/H, Snelle Ethernet, Gigabit Ethernet, Fibre Channel en andere communicatie normen te steunen. POWERLINK vervaardigt en levert een volledige waaier van SFP-zendontvangermodules die kan worden aangepast. Daarnaast. Elk van onze SFP-zendontvangermodules komen met een de vervangingsgarantie van de levenvooruitgang en zijn functioneel geteste 100%.

Module van de vezel is de Optische Zendontvanger een component met alle accomodatie die zowel kan overbrengen en ontvangen. Gewoonlijk, wordt het opgenomen in apparaten zoals routers of de kaarten van de netwerkinterface die één of meerdere groef verstrekken van de zendontvangermodule (b.v. GBIC, SFP, XFP). Uniek-tel. verstrekt een volledige waaier van optische zendontvangers, zoals de zendontvanger van SFP+ (SFP plus), X2-zendontvanger, XENPAK-zendontvanger, XFP-zendontvanger de zendontvanger, van SFP (Minigbic), GBIC-zendontvanger, CWDM/DWDM-zendontvanger, 40G QSFP+ & GVB, 3g-I videosfp, WDM Tweerichtingszendontvanger en PON-zendontvanger. Al onze vezelzendontvangers zijn 100% compatibel met belangrijke merken als. Zij worden gesteund door een levengarantie, en u kunt met vertrouwen kopen. Wij kunnen ook optische zendontvangers aanpassen om uw specifieke vereisten te passen.

 

Eigenschappen

 

Snelheidswaaier van 155M, 622M, 1.25G, 2.5G, 4G, 8G, 10G, 40G aan 120G-gegevens - verbindingen

Afstandswaaier van 100M 3KM, 10KM, 20KM, 40KM, 60KM, 80KM, 100KM tot 120km

Intergezicht: Sc, lc

Heet-pluggable SFP-voetafdruk

Volgzaam en Loodvrije RoHS

Metaalbijlage voor lagere EMI

Enige +3.3V-voeding

Lage machtsdissipatie <800mw>

Het commerciële en industriële werken

facultatieve temperatuur

SFP Volgzaam MSA SFF-8074i

 

Vezel optische zendontvanger

 

GVB-40G, GVB-100G, QSFP+ 40G, QSFP+ 100G

10GBPS SFP+, DWDM SFP+, CWDM SFP+, BIDI-WDM SFP+, SFP+LOOPBACK

10GBPS XFP, DWDM XFP, CWDM XFP, BIDI-WDM XFP, XFP LOOPBACK

CSFP, CSFF, CSFP LOOPBACK

SFP, BiDi SFP, MultiRate DWDM SFP

CWDM SFP, CWDM SFF, CWDM 1X9, CWDM GBIC

Multirate SFP, multi-Tariefwdm SFP

10G PON

GPON SFP, ONU SFF, ONU SFP, ONU SFP

GEPON SFP, ONU SFF, ONU SFP, ONU SFP

3g/hd-s Di video SFP, I videosfp

GBIC, WDM GBIC

1x9, SFF 2x5, de modules van SFF 2x10

TOSA, ROSA, BOSA

RJ zendontvangers

X2, Xenpak

Zendontvangers met om het even welk niveau van aanpassing

 

Toepassingen

 

Schakelaar om Interface te schakelen

Router/Serverinterface

Andere optische transmissiesystemen

TYPE 1*9, de zendontvanger van SFP+ (SFP plus), X2-zendontvanger, XENPAK-zendontvanger, XFP-zendontvanger de zendontvanger, van SFP (Minigbic), GBIC-zendontvanger, CWDM/DWDM-zendontvanger, 40G QSFP+ & GVB, 3g-I videosfp, PON-zendontvanger, QSFP+/SFP+-Kabels, 100G…
Snelheid 155m, 1.25g, 622m, 2.5g, 4g, 10g, 40g, 100g, 120G

 

Optische de Zendontvangermodule van 850nm 1310nm 1550nm FTTX 0

Contactgegevens
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Contactpersoon: sales

Tel.: +8615902777902

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)