Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.
Thuis Productende toebehoren van de vezelkabel

Van de de Schakelaarvezel van SMF Duplexlc Optische de Zendontvangermodule

China Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. certificaten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— John Karanja

Nice dat met u, onberispelijk product werkt, dat de volgende overeenkomst overwegen.

—— Michael Morrison

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Schakelaarvezel van SMF Duplexlc Optische de Zendontvangermodule

SMF Duplex LC Connector Fiber Optic Transceiver Module
SMF Duplex LC Connector Fiber Optic Transceiver Module SMF Duplex LC Connector Fiber Optic Transceiver Module SMF Duplex LC Connector Fiber Optic Transceiver Module

Grote Afbeelding :  Van de de Schakelaarvezel van SMF Duplexlc Optische de Zendontvangermodule

Productdetails:
Plaats van herkomst: Hubei, China
Merknaam: Unique-Tel
Certificering: CE, RoHS
Modelnummer: SFP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stukken
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: karton & pvc-verpakking
Levertijd: binnen 10 dagen na betaling
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 10000 PIECES/Month
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: 80km Vezelwijze: SMF
Datasnelheid: 10Gbps Interfacetype: Duplexlc
Vormfactor: XFP toepassing: FTTX-Netwerk
Golflengte: 1470nm~1610nm Modelnummer: de Zendontvanger van 10G XFP CWDM
Hoog licht:

De duplexlc-Module van de Vezel Optische Zendontvanger

,

SMF-Module van de Vezel de Optische Zendontvanger

,

10G de Module van de vezelzendontvanger

XFP CWDM 10G SMF 1590nm 80km Duplexlc-Optische de Zendontvangermodule van de Schakelaarvezel

 

Specificaties

 

Merknaam OEM
ModelNumber de Zendontvanger van 10G XFP CWDM
Productnaam de Zendontvanger van 10G XFP CWDM
Certificatie FCC van Ce RoHS
Golflengte 1470nm~1610nm
Afstand 80KM
Vezelwijze SMF
Datasnelheid 10Gbps
Interfacetype Duplexlc
DDM Ja
Vormfactor XFP
Toepassing Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX

 

Productomschrijving

 

Dit zijn de Kleine zendontvangers van de Vormfactor 10Gb/s (XFP) volgzaam met de Multi-Source de Overeenkomsten (MSA) Specificatie huidige van XFP. De hoge prestaties koelden de zender van CWDM EML en de hoge gevoeligheidsapd ontvanger verstrekt superieure prestaties voor SONET/SDH, 10G FC en Ethernet-toepassingen tot 80km optische verbindingen.

 

Eigenschappen

 

Steun multiprotocol van 9.95Gb/s aan 11.3Gb/s

Hete pluggable 30 speldschakelaar

Volgzaam met XFP MSA

Transmissieafstand van 80km over enige wijzevezel

De laserzender van CWDM EML.

APD-Ontvanger

Duplexlc-schakelaar

interface met 2 draden voor beheer en kenmerkende monitor

De elektrointerface van XFI met AC koppeling

Voedingvoltages: +3.3V, +5V

Temperatuurwaaier 0°C aan 70°C

Machtsdissipatie: <3>

RoHS Volgzaam Deel

 

Toepassingen

 

10GBASE-ZR/ZW Ethernet

SONET OC-192 /SDH

80km 10G FC

CWDM-Netwerken

 

Nota's

 

Verpakking: Antistatische die zak, op pallets in een doos (Standaardklantenopties) wordt ingepakt

Specifieke Etiketten als Verzoek: Afzonderlijke witte Doos voor elke zendontvanger

OEM en ODM

Combinerend ons uitgebreid ontwerp en techniekvermogen in de optische zendontvangerindustrie, met onze concurrentievoordelen van geïntegreerd productievermogen, voorzien de interne leveringsketen, en infrastructuur van de kosten de concurrerende en scalable verrichting, powerlink OEM, ODM, en de contract verwerkende dienst aan wereld belangrijke klanten van onze productiefaciliteiten in China.

Wij zijn hoofdzakelijk ook bezig geweest met het verstrekken van volledige reeksen optoelectronic apparatenoplossingen om meer merkuitbreidingen en invloed voor powerlink in de wereld te bereiken.

Wij kunnen SFP-1GT volgens uw vereisten, en ontwerp SFP-1GT-1M-Xx leveren etiket en verpakking voor uw bedrijf. Wij stemmen in met om het even welk onderzoek voor de aangepaste optische zendontvanger van SFP.

 


Van de de Schakelaarvezel van SMF Duplexlc Optische de Zendontvangermodule 0

Contactgegevens
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Contactpersoon: sales

Tel.: +8615902777902

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)