Huis
Producten
Ongeveer ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Nieuws
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.
Thuis Productende toebehoren van de vezelkabel

1550nm 80km de Enige Module van de Wijzecwdm Optische Vezel

China Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD. certificaten
Deze kerels zijn werkelijk professioneel bij handel evenals bespaarden de voorzien van een netwerkmaterialen, me heel wat energie en geld.

—— John Karanja

Nice dat met u, onberispelijk product werkt, dat de volgende overeenkomst overwegen.

—— Michael Morrison

Ik ben online Chatten Nu

1550nm 80km de Enige Module van de Wijzecwdm Optische Vezel

1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module
1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module 1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module 1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module 1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module 1550nm 80km Single Mode CWDM Optical Fiber Module

Grote Afbeelding :  1550nm 80km de Enige Module van de Wijzecwdm Optische Vezel

Productdetails:
Plaats van herkomst: Hubei, China
Merknaam: Unique-Tel
Certificering: CE, RoHS
Modelnummer: SFP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10 stukken
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: karton & pvc-verpakking
Levertijd: binnen 10 dagen na betaling
Betalingscondities: T/T, L/C
Levering vermogen: 10000 PIECES/Month
Gedetailleerde productomschrijving
Pakket: XFP Datumtarief: 10g
Garantie: 2 jaar Afstand: 80km
Golflengte: c-band 50hz Certificering: CE FCC RoHS ISO9001
Hoog licht:

De Optische Vezelmodule van CWDM

,

80km Optische Vezelmodule

,

1550nm de Optische Module van SFP

SFP-Communicatie   Materiaal 1550nm 80km Singlemode Optische Module van CWDM

 

Specificaties

 

Certificatie Ce-FCC RoHS ISO9001
Garantie 2 jaar
Punt de melodieuze 80km zendontvanger van 10G dwdm xfp
Werkende temperatuur Commerciële rang: 0 tot 70 graad; De industrierang: -40 tot +85 graad
Pakket XFP
Datumtarief 10G
Afstand 80KM
Golflengte c-band 50hz

 

Beschrijving

 

1). Sfp van uniek-tel. versus xfp is volgzaam met de Multi-Source de Overeenkomsten (MSA) Specificatie huidige van XFP. Zij voldoen aan

10-Gigabit Ethernet 10GBASE-LR/LW per IEEE 802.3ae en 10G Fibre Channel 1200-sm-ll-l. De digitale diagnostiekfuncties zijn beschikbaar via een periodieke interface met 2 draden, zoals die in XFP MSA worden gespecificeerd.

2). De zendontvangermodule bestaat uit een zender met in-gekoelde EML-laser en uit een ontvanger met een diode van de SPELDfoto.

3). De zender en de ontvanger zijn afzonderlijk binnen een brede temperatuurwaaier die van 5°C aan optimale de hittedissipatie van +70°C en van aanbiedingen en uitstekende elektromagnetische beveiliging zo hoge havendichtheid voor 10 GbE-systemen toelaten.

 

Toepassing

 

* DWDM 10GBASE-ZR/ZW 10G Ethernet

* De Vezelkanaal van DWDM 80KM 10G

* DWDM SONET OC-192&SDH STM-6

 

Eigenschappen

 

* Steunen 9.95Gb/s aan 11.3Gb/s-bitrate

* Monolithisch geïntegreerde volledige c-Band melodieuze zender

* 50 GHz ITU kanaal het uit elkaar plaatsen met geïntegreerde golflengtekast

* C-band-melodieuze Laser en APD-ontvanger

* Maximumverbindingslengte van 80km

* Hoogtepunt - duplexlc-schakelaar

* Heet-pluggable XFP-voetafdruk

* Steunen lijn-Kant en XFI loopback

* Geen vereiste Verwijzingsklok

* Ingebouwde digitale kenmerkende functies

* Het standaardmechanisme van de borgtochtversie

* Machtsdissipatie <3>

* Met DDM/zonder facultatieve DDM; gebrek met DDM;

* Werkende Gevaltemperatuur

Norm: 0°C ~+70°C

Industrieel: - 40°C~+85°C

1550nm 80km de Enige Module van de Wijzecwdm Optische Vezel 0

Contactgegevens
Wuhan Unique Mechanical And Electrical Equipment Co.,LTD.

Contactpersoon: sales

Tel.: +8615902777902

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)